HİZMETLERİMİZ

Merteks Ic ve Dis Tic. Ltd. Sti. olarak firmamız, tas endüstrisi ve mimaride organik ürün tasarımı ve projelerinin her türlü taştan üretilebilir hale getirilmesi, üretim döngüsü ve üretim süreçlerinin desteklenmesi için bir dizi uzmanlık hizmeti sunar. Mevcut iş süreçlerinin ve süreçleri destekleyen alt iş akışlarının dijitalleştirilmesi amacı ile yeni teknoloji uygulamalarının devreye alınması, sürekliliği ile ilgili teknik destek ve eğitim konularında danışmanlık hizmetleri veriyoruz.

Firmamız, müşterilerimizin karmaşık ürün tasarımı ve projelerinin güncel CADCAM programları ile uyumlu ve çalışılabilir halde 3 boyutlu modellemesini gerçekleştirir ve projelerin üretim planlaması, minimum ham madde hesaplamalarını ileri iş akışlarına girdi olarak verir. Projenin, işleme ve kesim merkezlerinde çalışılabilmesi için gerekli olan takımlandırma ve cnc işleme programlarının hazırlanması konularında destek verir.

Dijital parça kopyalama konusunda parça ile temas gerektirmeyen fotogrametri ile tarama uygulamalarında derin tecrübe ve bilgi sahibi olan firmamız her türlü taşınabilir, taşınamaz kompleks parçayı ayrıntılı kopyalayabilir ve mimari projelere uyarlayıp, 3 boyutlu dijital çıktısını sağlayabilir.

Firmamız, yirmi yılı aşkın süredir sektöre yönelik eğitim hizmetleri vermektedir. Sektörde uzun yıllar çalışma deneyimine sahip uzman kadrosu ve CADCAM uygulama tecrübesi ile müşterilerine tam ve kapsamlı çözümler sunan firmamız kendi ofislerimizde, uzaktan online ve müşterilerimizin kendi yerlerinde eğitim hizmetleri vermektedir.

Firmamız, uzun yıllar sektörde edinmiş olduğu mühendislik tecrübesi ile ocaktan fabrikaya, fabrikadan atelyeye her türlü makine, hat yatırımı teklif proje dosyalarını ve ayrıntılı yerleşim planlarını temsilcilikleri ile beraber çalışır.